Horaris de les activitats dirigides de Sant Lluís

HORARIS DE LES ACTIVITATS DIRIGIDES DE SANT LLUÍS

Consulteu els horaris de les activitats dirigides del centre.
Si cliqueu sobre l’activitat trobareu informació ampliada

L’horari Biosport Sant Lluís és :
De dilluns a divendres de 7.00 a 23.00 hores, dissabtes de 9.00 a 14.00 hores i de 15.15 a 22.30 hores i diumenges de 9.30 a 14.30 hores. (A partir de l’1 de septembre)
De juliol a agost, de dilluns a divendres de 8.00 a 14.00 h i de 16.30 a 22.30 h.

ADULTS: GENT GRAN, ZUMBA, BODYPUMP, BODYJUMP, PILATES, IOGA, BODY BALANCE

adults: gent gran, zumba, bio pump, bio jump, pilates, ioga, aeròbic

HORARI MATÍ

Selecciona
GENT GRAN
ZUMBA
BIO PUMP
PILATES
IOGA
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
DILLUNS
DILLUNS
ZUMBA G1
08:45 - 09:40
Sala 2
ZUMBA G1
08:45 - 09:40
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

GENT GRAN G1
09:00 - 09:55
Sala 1
GENT GRAN G1
09:00 - 09:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

GENT GRAN G2
10:00 - 10:55
Sala 1
GENT GRAN G2
10:00 - 10:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

GENT GRAN G3
11:00 - 11:55
Sala 1
GENT GRAN G3
11:00 - 11:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

DIMARTS
DIMARTS
FUNCTIONAL TRAINING G2
08:45 - 09:40
Box
FUNCTIONAL TRAINING G2
08:45 - 09:40
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

DIMECRES
DIMECRES
ZUMBA G4
08:45 - 09:40
Sala 1
ZUMBA G4
08:45 - 09:40
Sala 1

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

GENT GRAN G4
09:00 - 09:55
Sala 1
GENT GRAN G4
09:00 - 09:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

GENT GRAN G5
10:00 - 10:55
Sala 1
GENT GRAN G5
10:00 - 10:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

GENT GRAN G6
11:00 - 11:55
Sala 1
GENT GRAN G6
11:00 - 11:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

DIJOUS
DIJOUS
FUNCTIONAL TRAINING G5
08:45 - 09:40
Box
FUNCTIONAL TRAINING G5
08:45 - 09:40
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G8
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES G8
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

DIVENDRES
DIVENDRES
PILATES G11
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES G11
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

GENT GRAN G7
10:00 - 10:55
Sala 1
GENT GRAN G7
10:00 - 10:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

HORARI TARDA

Selecciona
BODYJUMP
BIO PUMP
IOGA
PILATES
ZUMBA
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
DILLUNS
DILLUNS
IOGA G1
16:30 - 17:55
Sala 2
IOGA G1
16:30 - 17:55
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Raya Yoga i Shatki Yoga, entre d’altres, destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

BODY BALANCE G1
17:00 - 17:55
Sala 2
BODY BALANCE G1
17:00 - 17:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G1
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G1
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODY PUMP G1
18:10 - 19:05
Sala 1
BODY PUMP G1
18:10 - 19:05
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

BODY BALANCE G1
19:00 - 19:55
Sala 2
BODY BALANCE G1
19:00 - 19:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODYJUMP G1
20:00 - 20:55
Sala 1
BODYJUMP G1
20:00 - 20:55
Sala 1

Bio Jump

Nou estil d’activitat dirigida realitzada sobre un petit trampolí. Es millora la força, la resistència muscular i la capacitat cardiovascular.

PILATES G2
20:30 - 21:25
Sala 2
PILATES G2
20:30 - 21:25
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

ZUMBA G2
21:00 - 21:55
Sala 2
ZUMBA G2
21:00 - 21:55
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIMARTS
DIMARTS
PILATES G4
17:00 - 17:55
Sala 2
PILATES G4
17:00 - 17:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G5
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G5
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODY BALANCE G3
18:10 - 19:05
Sala 2
BODY BALANCE G3
18:10 - 19:05
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

HATHA IOGA G2
19:00 - 20:25
Sala 2
HATHA IOGA G2
19:00 - 20:25
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Asanas destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

ZUMBA G3
19:15 - 20:10
Sala 1
ZUMBA G3
19:15 - 20:10
Sala 1

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIMECRES
DIMECRES
IOGA G3
16:30 - 17:55
Sala 2
IOGA G3
16:30 - 17:55
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Raya Yoga i Shatki Yoga, entre d’altres, destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

BODY BALANCE G4
17:00 - 17:55
Sala 2
BODY BALANCE G4
17:00 - 17:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G6
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G6
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODY PUMP G2
18:10 - 19:05
Sala 1
BODY PUMP G2
18:10 - 19:05
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

BODY BALANCE G5
19:00 - 19:55
Sala 2
BODY BALANCE G5
19:00 - 19:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODYJUMP G2
20:00 - 20:55
Sala 1
BODYJUMP G2
20:00 - 20:55
Sala 1

Bio Jump

Nou estil d’activitat dirigida realitzada sobre un petit trampolí. Es millora la força, la resistència muscular i la capacitat cardiovascular.

PILATES G7
20:30 - 21:25
Sala 2
PILATES G7
20:30 - 21:25
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

ZUMBA G5
21:00 - 21:55
Sala 2
ZUMBA G5
21:00 - 21:55
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIJOUS
DIJOUS
PILATES G9
17:00 - 17:55
Sala 2
PILATES G9
17:00 - 17:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G10
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G10
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODY BALANCE G6
18:10 - 19:05
Sala 2
BODY BALANCE G6
18:10 - 19:05
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

HATHA IOGA G4
19:00 - 20:25
Sala 2
HATHA IOGA G4
19:00 - 20:25
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Asanas destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

ZUMBA G6
19:15 - 20:10
Sala 1
ZUMBA G6
19:15 - 20:10
Sala 1

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIVENDRES
DIVENDRES
BODY PUMP G3
17:00 - 17:55
Sala 1
BODY PUMP G3
17:00 - 17:55
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

IOGA G5
17:30 - 18:55
Sala 2
IOGA G5
17:30 - 18:55
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Raya Yoga i Shatki Yoga, entre d’altres, destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

ADULTS: CYCLING, BIO RUNNING, FUNCTIONAL TRAINING, GRIT

adults: spinning, bio running, tenis, bio cross

HORARI MATÍ

Selecciona
SPINNING
BIO RUNNING
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
DILLUNS
DILLUNS
CYCLING G1
08:45 - 09:40
Sala 3
CYCLING G1
08:45 - 09:40
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIMARTS
DIMARTS
BIO RUNNING G2
08:45 - 09:40
Exterior
BIO RUNNING G2
08:45 - 09:40
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

DIMECRES
DIMECRES
CYCLING G4
08:45 - 09:40
Sala 3
CYCLING G4
08:45 - 09:40
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIJOUS
DIJOUS
BIO RUNNING G5
08:45 - 09:40
Exterior
BIO RUNNING G5
08:45 - 09:40
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

DIVENDRES
DIVENDRES
CYCLING G7
08:45 - 09:40
Sala 3
CYCLING G7
08:45 - 09:40
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

HORARI TARDA

Selecciona
SPINNING
BIO CROSS
BIO RUNNING
TENNIS
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
DILLUNS
DILLUNS
CYCLING G2
17:00 - 17:55
Sala 3
CYCLING G2
17:00 - 17:55
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

GRIT G1
18:30 - 19:25
Box
GRIT G1
18:30 - 19:25
Box

GRIT

Entrenament molt intensiu amb exercicis cardiovasculars on s'intenta fer el màxim de repeticions durant un breu periode de temps.

FUNCTIONAL TRAINING G1
19:30 - 20:25
Box
FUNCTIONAL TRAINING G1
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

BIO RUNNING INICIACIÓ G1
20:00 - 20:55
Exterior
BIO RUNNING INICIACIÓ G1
20:00 - 20:55
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

DIMARTS
DIMARTS
FUNCTIONAL TRAINING G3
18:30 - 19:25
Box
FUNCTIONAL TRAINING G3
18:30 - 19:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

GRIT G4
19:30 - 20:25
Box
GRIT G4
19:30 - 20:25
Box

GRIT

Entrenament molt intensiu amb exercicis cardiovasculars on s'intenta fer el màxim de repeticions durant un breu periode de temps.

BIO RUNNING AVANÇAT G3
20:00 - 20:55
Exterior
BIO RUNNING AVANÇAT G3
20:00 - 20:55
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

CYCLING G3
20:30 - 21:25
Sala 3
CYCLING G3
20:30 - 21:25
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIMECRES
DIMECRES
CYCLING G5
17:00 - 17:55
Sala 3
CYCLING G5
17:00 - 17:55
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

GRIT G3
18:30 - 19:25
Box
GRIT G3
18:30 - 19:25
Box

GRIT

Entrenament molt intensiu amb exercicis cardiovasculars on s'intenta fer el màxim de repeticions durant un breu periode de temps.

FUNCTIONAL TRAINING G4
19:30 - 20:25
Box
FUNCTIONAL TRAINING G4
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

BIO RUNNING INICIACIÓ G4
20:00 - 20:55
Exterior
BIO RUNNING INICIACIÓ G4
20:00 - 20:55
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

DIJOUS
DIJOUS
FUNCTIONAL TRAINING G6
18:30 - 19:25
Box
FUNCTIONAL TRAINING G6
18:30 - 19:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

GRIT G4
19:30 - 20:25
Box
GRIT G4
19:30 - 20:25
Box

GRIT

Entrenament molt intensiu amb exercicis cardiovasculars on s'intenta fer el màxim de repeticions durant un breu periode de temps.

BIO RUNNING AVANÇAT G6
20:00 - 20:55
Exterior
BIO RUNNING AVANÇAT G6
20:00 - 20:55
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

CYCLING G6
20:30 - 21:25
Sala 3
CYCLING G6
20:30 - 21:25
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIVENDRES
DIVENDRES
CYCLING G8
18:10 - 19:05
Sala 3
CYCLING G8
18:10 - 19:05
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

FUNCTIONAL TRAINING G7
19:30 - 20:25
Box
FUNCTIONAL TRAINING G7
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

INFANTIL: RÍTMICA, BIO PSICO, PATINATGE

infantil: rítmica, zumba kids, multiesport, patinatge

HORARI TARDA

15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
LUNES
LUNES
Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:00 - 18:00
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:00 - 18:00
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:00 - 20:00
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:00 - 20:00
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

MARTES
MARTES
Gimnàstica Ritmica Avançat G1
16:00 - 17:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Avançat G1
16:00 - 17:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Patinatge G1
16:00 - 17:30
Pistas 1 y 2
Patinatge G1
16:00 - 17:30
Pistas 1 y 2

Patinaje

Actividades dirigidas tanto a niños como a adultos con música y coreografía con diferentes estilos y movimientos artísticos sobre patines de cuatro ruedas.

Bio Psico G1
17:00 - 18:00
Sala 1
Bio Psico G1
17:00 - 18:00
Sala 1

MIÉRCOLES
MIÉRCOLES
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament G1
15:30 - 16:30
Pista 1
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament G1
15:30 - 16:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G2
16:30 - 18:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G2
16:30 - 18:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G5
18:30 - 20:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G5
18:30 - 20:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

JUEVES
JUEVES
Gimnàstica Ritmica Avançat G2
16:00 - 17:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Avançat G2
16:00 - 17:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Patinatge G2
16:00 - 17:30
Pistas 1 y 2
Patinatge G2
16:00 - 17:30
Pistas 1 y 2

Patinaje

Actividades dirigidas tanto a niños como a adultos con música y coreografía con diferentes estilos y movimientos artísticos sobre patines de cuatro ruedas.

Bio Psico G2
17:00 - 18:00
Sala 1
Bio Psico G2
17:00 - 18:00
Sala 1

VIERNES
VIERNES
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament G2
15:30 - 16:30
Sala 1
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament G2
15:30 - 16:30
Sala 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G3
16:30 - 18:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G3
16:30 - 18:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G6
18:30 - 20:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G6
18:30 - 20:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

TENNIS INFANTIL

infantil: rítmica, zumba kids, multiesport, patinatge

HORARI TARDA

Selecciona
RÍTMICA
TENIS
ZUMBA
MULTIDEPORTE
PATINAJE
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00

HORARI ADULTS

Consultar a recepció: 971151598.

MONITOR SALA FITNES (A partir de l’1 de septembre)

infantil: rítmica, zumba kids, multiesport, patinatge

Aquí teniu un petit vídeo resum de la jornada final de la Biosport Cup Menorca que va tenir lloc la passada setmana… twitter.com/i/web/status/1…

About 4 months ago from Biosport Menorca's Twitter via Facebook

#actitudBIO

SEGUEIX-NOS

CONSULTES?

PREGUNTA’NS

HORARIS ATENCIÓ AL CLIENT

SETEMBRE - JUNY
De dilluns a divendres
De 8.00 a 14.00 h i de 15.45 a 23.00 h
Dissabtes
De 9.00 a 14.00 h i de 15.15 a 22.30 h
Diumenges
De 9.30 a 14.30 h

JULIOL - AGOST
De dilluns a divendres
De 8.00 a 14.00 h i de 16.30 a 22.30 h
Dissabtes i diumenges
Tancat

TELÈFON

971 15 15 98

ADREÇA ELECTRÒNICA

 He llegit i accepto l'avís legal

FacebookTwitterShare

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close