Horaris de les activitats dirigides de Sant Lluís

HORARIS DE LES ACTIVITATS DIRIGIDES DE SANT LLUÍS

Consulteu els horaris de les activitats dirigides del centre.
Si cliqueu sobre l’activitat trobareu informació ampliada

L’horari general de BioSport Sant Lluís és :
De setembre a juny, de dilluns a divendres de 8.00 a 14.00 h i de 15.45 a 23.00 h, dissabtes de 9.00 a 14.00 h i de 15.15 a 22.30 h i diumenges de 9.30 a 14.30 h.
De juliol a agost, de dilluns a divendres de 8.00 a 14.00 h i de 16.30 a 22.30 h.

ADULTS: GENT GRAN, ZUMBA, BIO PUMP, BODYJUMP, PILATES, IOGA, AERÒBIC

adults: gent gran, zumba, bio pump, bio jump, pilates, ioga, aeròbic

HORARI MATÍ

Selecciona
GENT GRAN
ZUMBA
BIO PUMP
PILATES
IOGA
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
DILLUNS
DILLUNS
ZUMBA G1
08:45 - 09:40
Sala 2
ZUMBA G1
08:45 - 09:40
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

GENT GRAN G1
09:00 - 09:55
Sala 1
GENT GRAN G1
09:00 - 09:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

GENT GRAN G2
10:00 - 10:55
Sala 1
GENT GRAN G2
10:00 - 10:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

BioCross G1
10:00 - 10:55
Box
BioCross G1
10:00 - 10:55
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

GENT GRAN G3
11:00 - 11:55
Sala 1
GENT GRAN G3
11:00 - 11:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

DIMARTS
DIMARTS
BIO PUMP G2
08:45 - 09:40
Sala 1
BIO PUMP G2
08:45 - 09:40
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

ZUMBA G3
10:00 - 10:55
Sala 2
ZUMBA G3
10:00 - 10:55
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIMECRES
DIMECRES
ZUMBA G1
08:45 - 09:40
Sala 1
ZUMBA G1
08:45 - 09:40
Sala 1

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

GENT GRAN G1
09:00 - 09:55
Sala 1
GENT GRAN G1
09:00 - 09:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

GENT GRAN G2
10:00 - 10:55
Sala 1
GENT GRAN G2
10:00 - 10:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

BioCross G1
10:00 - 10:55
Box
BioCross G1
10:00 - 10:55
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

GENT GRAN G3
11:00 - 11:55
Sala 1
GENT GRAN G3
11:00 - 11:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

DIJOUS
DIJOUS
BIO PUMP G2
08:45 - 09:40
Sala 1
BIO PUMP G2
08:45 - 09:40
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES G3
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

ZUMBA G3
10:00 - 10:55
Sala 2
ZUMBA G3
10:00 - 10:55
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIVENDRES
DIVENDRES
PILATES O1
08:45 - 09:40
Sala 2
PILATES O1
08:45 - 09:40
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

GENT GRAN O1
10:00 - 10:55
Sala 1
GENT GRAN O1
10:00 - 10:55
Sala 1

Gent Gran

Activitat orientada a millorar la mobilitat, la coordinació i la capacitat cardiovascular.

HORARI TARDA

Selecciona
BODYJUMP
BIO PUMP
IOGA
PILATES
ZUMBA
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
DILLUNS
DILLUNS
IOGA KUNDALINI O1
16:30 - 17:55
Sala 2
IOGA KUNDALINI O1
16:30 - 17:55
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Raya Yoga i Shatki Yoga, entre d’altres, destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

PILATES G1
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G1
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BIO PUMP G-1
18:10 - 19:05
Sala 1
BIO PUMP G-1
18:10 - 19:05
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

PILATES G2
19:00 - 19:55
Sala 2
PILATES G2
19:00 - 19:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODYJUMP G1
20:00 - 20:55
Sala 1
BODYJUMP G1
20:00 - 20:55
Sala 1

Bio Jump

Nou estil d’activitat dirigida realitzada sobre un petit trampolí. Es millora la força, la resistència muscular i la capacitat cardiovascular.

ZUMBA G2
21:15 - 22:10
Sala 2
ZUMBA G2
21:15 - 22:10
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIMARTS
DIMARTS
PILATES G4
17:00 - 17:55
Sala 2
PILATES G4
17:00 - 17:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G5
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G5
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

HATHA IOGA CLÀSSIC
19:00 - 20:25
Sala 2
HATHA IOGA CLÀSSIC
19:00 - 20:25
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Asanas destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

ZUMBA G4
19:15 - 20:10
Sala 1
ZUMBA G4
19:15 - 20:10
Sala 1

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

PILATES G6
20:30 - 21:25
Sala 2
PILATES G6
20:30 - 21:25
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

DIMECRES
DIMECRES
IOGA KUNDALINI O1
16:30 - 17:55
Sala 2
IOGA KUNDALINI O1
16:30 - 17:55
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Raya Yoga i Shatki Yoga, entre d’altres, destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

PILATES G1
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G1
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BIO PUMP G1
18:10 - 19:05
Sala 1
BIO PUMP G1
18:10 - 19:05
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

PILATES G2
19:00 - 19:55
Sala 2
PILATES G2
19:00 - 19:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

BODYJUMP G1
20:00 - 20:55
Sala 1
BODYJUMP G1
20:00 - 20:55
Sala 1

Bio Jump

Nou estil d’activitat dirigida realitzada sobre un petit trampolí. Es millora la força, la resistència muscular i la capacitat cardiovascular.

ZUMBA G2
21:15 - 22:10
Sala 2
ZUMBA G2
21:15 - 22:10
Sala 2

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

DIJOUS
DIJOUS
PILATES G4
17:00 - 17:55
Sala 2
PILATES G4
17:00 - 17:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

PILATES G5
18:00 - 18:55
Sala 2
PILATES G5
18:00 - 18:55
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

HATHA IOGA CLÀSSIC
19:00 - 20:25
Sala 2
HATHA IOGA CLÀSSIC
19:00 - 20:25
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Asanas destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

ZUMBA G4
19:15 - 20:10
Sala 1
ZUMBA G4
19:15 - 20:10
Sala 1

Zumba

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

PILATES G6
20:30 - 21:25
Sala 2
PILATES G6
20:30 - 21:25
Sala 2

Pilates

Tècnica d’entrenament global que, des del treball de la part central del cos, proporciona una millora postural, de la concentració, de la respiració i del to muscular.

DIVENDRES
DIVENDRES
BIOPUMP O1
17:00 - 17:55
Sala 1
BIOPUMP O1
17:00 - 17:55
Sala 1

Bio Pump

Sessió coreografiada d’entrenament amb barres i discos per tonificar i millorar la forma física en general.

IOGA O1
18:30 - 19:55
Sala 2
IOGA O1
18:30 - 19:55
Sala 2

Ioga

Repetició de postures anomenades Raya Yoga i Shatki Yoga, entre d’altres, destinades a relaxar i estirar el cos, proporcionant l’equilibri personal i benestar mental.

ADULTS: SPINNING, BIO RUNNING, BIO CROSS

adults: spinning, bio running, tenis, bio cross

HORARI MATÍ

Selecciona
SPINNING
BIO RUNNING
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
DILLUNS
DILLUNS
SPINNING G1
08:45 - 09:40
Sala 3
SPINNING G1
08:45 - 09:40
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIMARTS
DIMARTS
BIO RUNNING G1
08:45 - 09:40
Exterior
BIO RUNNING G1
08:45 - 09:40
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

DIMECRES
DIMECRES
SPINNING G1
08:45 - 09:40
Sala 3
SPINNING G1
08:45 - 09:40
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIJOUS
DIJOUS
BIO RUNNING G1
08:45 - 09:40
Exterior
BIO RUNNING G1
08:45 - 09:40
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

DIVENDRES
DIVENDRES
SPINNING O1
08:45 - 09:40
Sala 3
SPINNING O1
08:45 - 09:40
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

HORARI TARDA

Selecciona
SPINNING
BIO CROSS
BIO RUNNING
TENNIS
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
DILLUNS
DILLUNS
SPINNING G2
17:00 - 17:55
Sala 3
SPINNING G2
17:00 - 17:55
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

BIO CROSS G2
19:30 - 20:25
Box
BIO CROSS G2
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

DIMARTS
DIMARTS
SPINNING G3
17:00 - 17:55
Sala 3
SPINNING G3
17:00 - 17:55
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

BIO CROSS G3
19:30 - 20:25
Box
BIO CROSS G3
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

BIO RUNNING G2
20:00 - 20:55
Exterior
BIO RUNNING G2
20:00 - 20:55
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

SPINNING G4
20:30 - 21:25
Sala 3
SPINNING G4
20:30 - 21:25
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIMECRES
DIMECRES
SPINNING G2
17:00 - 17:55
Sala 3
SPINNING G2
17:00 - 17:55
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

BIO CROSS G2
19:30 - 20:25
Box
BIO CROSS G2
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

DIJOUS
DIJOUS
SPINNING G3
17:00 - 17:55
Sala 3
SPINNING G3
17:00 - 17:55
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

BIO CROSS G3
19:30 - 20:25
Box
BIO CROSS G3
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

BIO RUNNING G2
20:00 - 20:55
Exterior
BIO RUNNING G2
20:00 - 20:55
Exterior

BioRunning

Es tracta d’una activitat per córrer en grup independentment del nivell que tinguis. Dos dies a la setmana es fa una hora d’activitat supervisada per entrenadors.

SPINNING G4
20:30 - 21:25
Sala 3
SPINNING G4
20:30 - 21:25
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

DIVENDRES
DIVENDRES
SPINNING O2
18:10 - 19:05
Sala 3
SPINNING O2
18:10 - 19:05
Sala 3

Spinning

Programa eficaç d’entrenament cardiovascular que es realitza sobre una bicicleta de sala.

BIO CROSS O1
19:30 - 20:25
Box
BIO CROSS O1
19:30 - 20:25
Box

Ioga

Entrenament amb exercicis globals i molt variats. Millora la força, la resistència i la potència muscular, la capacitat cardiovascular, la flexibilitat, la coordinació, l’equilibri, l’agilitat i la propiocepció.

INFANTIL: RÍTMICA, ZUMBA KIDS, BIO PSICO, PATINATGE

infantil: rítmica, zumba kids, multiesport, patinatge

HORARI TARDA

15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
LUNES
LUNES
Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:00 - 18:00
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:00 - 18:00
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:00 - 20:00
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:00 - 20:00
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

MARTES
MARTES
Gimnàstica Ritmica Avançat
16:00 - 17:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Avançat
16:00 - 17:30

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Patinatge
16:00 - 17:30
Pistas 1 y 2
Patinatge
16:00 - 17:30

Patinaje

Actividades dirigidas tanto a niños como a adultos con música y coreografía con diferentes estilos y movimientos artísticos sobre patines de cuatro ruedas.

Bio Psico
17:00 - 18:00
Sala 1
Bio Psico

Zumba kids
18:00 - 19:00
Sala 1
Zumba kids

Zumba Kids

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular adaptada per a nens i nenes al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

MIÉRCOLES
MIÉRCOLES
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament
15:30 - 16:30
Pista 1
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:30 - 18:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:30 - 18:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:30 - 20:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:30 - 20:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

JUEVES
JUEVES
Gimnàstica Ritmica Avançat
16:00 - 17:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Avançat
16:00 - 17:30

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Patinatge
16:00 - 17:30
Pistas 1 y 2
Patinatge
16:00 - 17:30

Patinaje

Actividades dirigidas tanto a niños como a adultos con música y coreografía con diferentes estilos y movimientos artísticos sobre patines de cuatro ruedas.

Bio Psico
17:00 - 18:00
Sala 1
Bio Psico

Zumba kids
18:00 - 19:00
Sala 1
Zumba kids

Zumba Kids

Disciplina coreogràfica amb exercicis específics d’entrenament cardiovascular adaptada per a nens i nenes al so de més de vint ritmes diferents incloent-hi salsa, merengue, reggaeton, flamenc, etc.

VIERNES
VIERNES
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament
15:30 - 16:30
Sala 1
Gimnàstica Rítmica Base i perfeccionament

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:30 - 18:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G1
16:30 - 18:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:30 - 20:30
Pista 1
Gimnàstica Ritmica Competició G2
18:30 - 20:30
Pista 1

Rítmica

Activitat orientada a nens i nenes en edat escolar i amb diferents nivells des de la iniciació fins al perfeccionament.

TENNIS INFANTIL

infantil: rítmica, zumba kids, multiesport, patinatge

HORARI TARDA

Selecciona
RÍTMICA
TENIS
ZUMBA
MULTIDEPORTE
PATINAJE
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00

HORARI ADULTS

Consultar a recepció: 971151598.

MONITORS

infantil: rítmica, zumba kids, multiesport, patinatge

NO DISPONIBLE TEMPORALMENT

Així estava fa uns dies Cala Pregonda... Per aquí passarà la Trail dels Fars que organitzem el proper 3 de febrer..… twitter.com/i/web/status/1…

Fa 4 dies del Twitter de Biosport Menorca via Facebook

#actitudBIO

SEGUEIX-NOS

CONSULTES?

PREGUNTA’NS

HORARIS ATENCIÓ AL CLIENT

SETEMBRE - JUNY
De dilluns a divendres
De 8.00 a 14.00 h i de 15.45 a 23.00 h
Dissabtes
De 9.00 a 14.00 h i de 15.15 a 22.30 h
Diumenges
De 9.30 a 14.30 h

JULIOL - AGOST
De dilluns a divendres
De 8.00 a 14.00 h i de 16.30 a 22.30 h
Dissabtes i diumenges
Tancat

TELÈFON

971 15 15 98

ADREÇA ELECTRÒNICA

 He llegit i accepto l'avís legal

FacebookTwitterGoogle+Share